2422/​880

Maurice Burke

Safaristol med stel af sortlakeret træ, betrukket med sort kunstlæder. Udført og mærket for Arkana.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag