1849/​8571

Russisk rejseikon af bronze med talrige delvis emalierede relieffer. 19.-20. årh. H. 18. B. 10/41.

Ridser og mærker.

Russisk tema, 3. december 2018

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

(Autobud) 2.100 DKK
2.000 DKK
1.750 DKK
(Autobud) 1.700 DKK
1.650 DKK
1.300 DKK
1.250 DKK