2126/757
Valentin Kovatchev (f. Sofia 1953)
“Skt. Jørgen med scener fra hans liv”. Sign. Valentin Kovatchev 1990. Litografi i farver. Pladestørrelse 40×32. Rammestørrelse 84×73.
Moderne kunst og design, 29. juni 2021
Vurdering
Hammerslag