2101/​284

Grønlandsk børneslæde af bemalet træ og jern, tilhørende pisk af læder og træ medfølger. 20. årh. H. 82. L. 144. B. 44. (2)

Brugsslitage. Rust. Afskalninger.

Ældre malerier, møbler og varia, 4. januar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

340 DKK

340 DKK
320 DKK
300 DKK
290 DKK
280 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK