2002/364
Samling på 22 brevpressere af glas dekoreret i farver med bl.a. blomster og fisk. 20. årh. H. 4–11. (22)
Let brugsslitage. Seks med mindre afslag i bunden.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. januar 2020
Vurdering
Hammerslag