2144/184
To profilerede “sølvrammer” af træ forsølvet med bladsølv. 19. årh./20. årh. Ca. 72,5×58 (udvendige mål) og ca. 65,5×51,5 (indvendige mål). Tryk medfølger. (2).
Reparationer, mindre krakeleringer og enkelte mindre afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud