2048/​567

Erró (Gudmundur Gudmundsson) (f. Olafsvick 1932)

Tre kompositioner. Alle sign. Erró 1994, 94/200. Litografier i farver. Bladstørrelse 31 × 23. Uindrammet. (3)

Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag

7.000 kr.

43 bud

7.000 kr.
6.500 kr.
6.000 kr.
5.500 kr.
5.000 kr.
4.800 kr.
4.600 kr.
4.400 kr.
4.200 kr.
4.000 kr.
3.800 kr.
3.600 kr.
3.400 kr.
3.200 kr.
3.000 kr.
2.900 kr.
2.800 kr.
2.700 kr.
2.600 kr.
2.500 kr.
2.400 kr.
2.300 kr.
2.200 kr.
2.100 kr.
2.000 kr.
1.950 kr.
1.900 kr.
1.850 kr.
1.800 kr.
1.750 kr.
1.700 kr.
1.650 kr.
1.600 kr.
1.550 kr.
1.500 kr.
1.450 kr.
(Autobud) 1.400 kr.
1.400 kr.
(Autobud) 1.350 kr.
1.300 kr.
1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.