2437/2030
Seamaster af stål. Ref. 196.0079. Kaliber 1342. Sort rem af læder Ø 35,5 mm. Quartz
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Senere uoriginal rem. Mangler batteri
Vurdering
1060159 |