2104/65
Et par engelske sideborde af mahogni. 20. årh. H. 66. B. 59. D. 51. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud