2437/704
Ubekendt maler, 20. årh.
Odalisk. Usign. Olie på lærred. 31,5×26.
Behov for let overfladerensning. Enkelte mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag