2440/​679

Dansk design

Bordlampe af patineret messing med trompetformet stamme. Stemplet NO. 2. 1960–70'erne. H. 63 eksl. montering.

Brugsslitage. Ridser, buler og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?