2006/​1218

Kamébroche/vedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret agat omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Mål ca. 4×5 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 5. februar 2020

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag