2418/​30

Mark Hopkins (, 20. årh.)

Bjørne i skoven. Sign. Mark Hopkins 96, 304/550. Skulptur af patineret bronze. H. 30.

Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag