2008/​47

Stort vitrineskab af bemalet træ, med front hvori otte sprossede døre. Sydøstasien, 20. årh.s første halvdel. H. 189. B. 185. D. 38.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag