2008/47
Stort vitrineskab af bemalet træ, med front hvori otte sprossede døre. Sydøstasien, 20. årh.s første halvdel. H. 189. B. 185. D. 38.
Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag