12115/150
Børge Sornum (f. Århus 1920, d. København 1985)
“Mona Lisa”. Sign. Sornum. Olie på lærred. Rammemål 66×47.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag