872/101
Julius Exner (f. København 1825, d. sst. 1910)
“Morgen i en Lade efter et Gilde”. Sign. Exner 1877. Olie på lærred. 50×73.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag