2024/162
Postvogn af bemalet træ, Magasin du Nord. 20. årh. H. 18 cm L. 22 cm B. 11 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag