2120/47
Et par engelske sideborde af mahogni. Queen Anne form, 20. årh. H. 63. L. 80. D. 60. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag