2035/9047
To tre-fløjede gnistfang af messing. H. 51 og 56 cm. (2)
Proveniens: Avening Court, Gloucestershire.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Avening Court, del 1, 24. august 2020
Vurdering
Hammerslag