2440/847
René Holm (f. 1967)
“Fence”. 2016. Sign. på bagsiden med titel og datering. Olie på tryk. Bladstørrelse 27×21.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
23 bud
865661 | ||
912961 | ||
865661 (Autobud) | ||
912961 | ||
865661 (Autobud) | ||
850451 | ||
865661 | ||
850451 | ||
865661 | ||
850451 | ||
912961 | ||
850451 | ||
857675 (Autobud) | ||
912961 | ||
857675 (Autobud) | ||
912961 | ||
857675 (Autobud) | ||
912961 | ||
857675 (Autobud) | ||
912961 | ||
857675 (Autobud) | ||
815931 | ||
857675 |