2041/​9072

Needle point tæppe i engelsk stil med klassisk gentagelsesmønster. 20. årh. 344×284.

Mindre område med slitage.

Selected, 5. oktober 2020

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

3.200 DKK
3.000 DKK