1348/777
Holmegaard, Le Klint
Et par bordlamper af ravfarvet glas, monterede med plisserede skærme. H. 52. (2)
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Den ene skærm med mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. november 2013
Vurdering
Hammerslag
23 bud