12137/​66

En dansk senempire ramme, 19.årh. første halvdel. Udskåret, forgyldt træ. Med glas og bagpap. Lysmål 35,5×29. Rammemål 49,5×43.

Afskalninger.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
1.000 DKK
(Autobud) 950 DKK
900 DKK
(Autobud) 850 DKK
800 DKK
500 DKK