12137/66
En dansk senempire ramme, 19.årh. første halvdel. Udskåret, forgyldt træ. Med glas og bagpap. Lysmål 35,5×29. Rammemål 49,5×43.
Afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag