1834/1570
Sukkerfad af manganfarvet glas, optisk drejet kumme og stilk. 19. årh. H. 7,5. Diam. 12,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud