1812/1546
To sæt fiskebestik af sølvplet med perlemorsskafter, i tilhørende æsker af træ. 20. årh.s første halvdel. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 22. marts 2018
Vurdering
Hammerslag
32 bud