2049/134
Engelsk biblioteksstige af mahogni med beslag af messing. 20. årh. H. 65. B. 50.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud