2442/7134
Sven Havsteen-Mikkelsen (f. Argentina 1912, d. Ærøskøbing 1999)
Krucifix. Sign. SHM 1987, 1/5. Bronze. H. 38.
Almindelig patina.
Vurdering
922832 | ||
153169 |