2103/​337

Et par art noveau lampeborde af massivt mahogni, udskåret med bladværk. Ca. 1910. H. 61. L. 36. B. 36. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

2.100 kr.

2.100 kr.
(Autobud) 2.000 kr.
1.950 kr.
(Autobud) 1.250 kr.
1.200 kr.
650 kr.
(Autobud) 600 kr.
550 kr.
500 kr.