2103/337
Et par art noveau lampeborde af massivt mahogni, udskåret med bladværk. Ca. 1910. H. 61. L. 36. B. 36. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag