1824/8558
Russisk ikon forestillende “Kristus Pantokrator”. Tempera på træ. 19. årh. 29,5×23,5.
Restaureret. Mindre krakeleringer. Mindre afskalninger.
Russisk tema, 11. juni 2018
Vurdering
Hammerslag