12137/144
To erotiske figurer af patineret bronze. 20. årh. H. 5,5–6. L. 6–7 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Den ene med hun gennemgående hul på basen.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag