2109/​334

Glødespand af messing H. ca. 20 cm, en oktogonal refleks 21×21 cm, samt en varmedunk. 18. og 19. årh. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

340 DKK

340 DKK
320 DKK
300 DKK