2109/334
Glødespand af messing H. ca. 20 cm, en oktogonal refleks 21×21 cm, samt en varmedunk. 18. og 19. årh. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag