2014/661
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019)
Gård og Portræt. Sign. Albert Bertelsen 73, resp. 82/100 og H.C. Litografier i farver. Begge 54×73. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud