2014/567
Bernhard Lipsøe (f. Frederiksberg 1950, Danmark/Frankrig,1965-)
Komposition. Sign. B. L. Olie på lærred. 61×122.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud