1632/557
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Leda og svanen. Sign. Kai N, No. 57. Stemplet L. Rasmussen, København. Figur af bronze. H. 15.
Moderne kunst og design, 9. august 2016
Vurdering
Hammerslag
11 bud