12027/​137

Seks nærorientalske kander af kobber. 19/20. årh. H. 35–40 cm. (6)

Sælger oplyser

Alders- og brugsrelateret slitage

Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

550 kr.

(Autobud) 550 kr.
500 kr.
(Autobud) 480 kr.
460 kr.
(Autobud) 440 kr.
420 kr.
400 kr.