1904/762
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Fool”. To plakater nr. 2 og 7. Sign. Kvium. Offset i farver. Bladstørrelse 70×50. Uindrammet. (2)
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Moderne kunst og design, 22. januar 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud