1925/5281
Bulgarien, St. Alexander Ordenen, 3. grad i sølv, forgyldt og emalje, stemplet SILBER, 51 mm x 93 mm, med originalt bånd
Proveniens: Efterkommere af Storfyrst Peter Nikolaevich af Rusland (1864–1931) til i dag.
Mønter, 23. juni 2019
Vurdering
Hammerslag
35 bud