2434/750
Ole Bjørn (f. København 1934, Sj. Odde,1950-)
Komposition, 1963, Paris. Betegnet på bagsiden. Olie på lærred. 105×122.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Vurdering