2148/​771

Jeppe Vontillius (f. Frederiksberg 1915, d. Fredensborg 1994)

Landskab. Sign. IV. Olie på plade. 27×33,5.

Moderne kunst og design, 30. november 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

8.000 DKK

39 bud

8.000 DKK
(Autobud) 7.500 DKK
7.500 DKK
(Autobud) 7.000 DKK
6.500 DKK
6.000 DKK
5.500 DKK
(Autobud) 5.000 DKK
4.800 DKK
(Autobud) 4.600 DKK
4.400 DKK
(Autobud) 4.200 DKK
4.000 DKK
(Autobud) 3.800 DKK
3.600 DKK
(Autobud) 3.400 DKK
3.200 DKK
(Autobud) 3.000 DKK
2.900 DKK
(Autobud) 2.800 DKK
2.700 DKK
(Autobud) 2.600 DKK
2.500 DKK
(Autobud) 2.400 DKK
2.300 DKK
(Autobud) 2.200 DKK
2.100 DKK
(Autobud) 2.000 DKK
1.950 DKK
(Autobud) 1.900 DKK
1.850 DKK
(Autobud) 1.800 DKK
1.750 DKK
(Autobud) 1.700 DKK
1.650 DKK
1.600 DKK
(Autobud) 1.550 DKK
1.550 DKK
1.500 DKK