2110/71
To havefigurer af patineret kunststen i form af siddende løver. 20. årh. H. 37. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. marts 2021
Vurdering
Hammerslag