12102/77
“Hjørnet af Mejlgade og Graven”. Byparti fra Aarhus. Sign. Alfred Dahlsen. Olie på lærred. 37×46.
Lærred bør strammes op. Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 14. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud