1949/8633
Russisk firdelt ikon, Skt. Nikita, Gudsmoderen “lindre mine sorger”, tre helgener og Paraskeva Pjatnitsa. Tempera på træpanel. 19. årh. 35,5×31.
Enkelte mindre reparationer. Mindre krakeleringer.
Russisk tema, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag