12119/101
Et par lysestager af sølv. Stemplet Svend Toxværd. Vægt 112 g. H. 16. Diam. 9,5. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag