12119/​101

Et par lysestager af sølv. Stemplet Svend Toxværd. Vægt 112 g. H. 16. Diam. 9,5. (2)

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK