2444/​50

Kinesisk kabinet af rosentræ, prydet med longevity-symboler, front med to låger og to skuffer. 20. årh. H. 77. B. 91. D. 41.

Falmet. Vipper. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?