2418/41
Fransk bordur i kasse af forgyldt bronze og zink, skive af hvid emalje. 19. årh.s anden halvdel. H. 31. B. 38. D. 15.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Optræksnøgle og Pendul medfølger.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
1156040 | ||
977805 (Autobud) | ||
1156040 | ||
977805 (Autobud) | ||
935744 | ||
977805 | ||
1133263 (Autobud) | ||
977805 | ||
1133263 (Autobud) | ||
977805 | ||
1133263 (Autobud) | ||
977805 | ||
1133263 (Autobud) | ||
977805 | ||
1133263 (Autobud) | ||
977805 | ||
1133263 |