2418/​41

Fransk bordur i kasse af forgyldt bronze og zink, skive af hvid emalje. 19. årh.s anden halvdel. H. 31. B. 38. D. 15.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Der gives ingen garanti for værkets funktion. Optræksnøgle og Pendul medfølger.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

850 DKK

17 bud

1156040 850 DKK
977805 (Autobud) 800 DKK
1156040 750 DKK
977805 (Autobud) 650 DKK
935744 600 DKK
977805 550 DKK
1133263 (Autobud) 500 DKK
977805 480 DKK
1133263 (Autobud) 460 DKK
977805 440 DKK
1133263 (Autobud) 420 DKK
977805 400 DKK
1133263 (Autobud) 380 DKK
977805 360 DKK
1133263 (Autobud) 340 DKK
977805 320 DKK
1133263 300 DKK