905/706
Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
“From not yet to no longer”, 2015. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 125×85. Uindrammet.
Udstillet: “Scenario”, Galleri DGV, Svendborg, februar - april, 2017. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Malerier og skulpturer, 7. december 2021
Vurdering
Hammerslag