905/​706

Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)

“From not yet to no longer”, 2015. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 125×85. Uindrammet.

Udstillet: “Scenario”, Galleri DGV, Svendborg, februar - april, 2017. Proveniens: Privatsamling, Danmark.

Malerier og skulpturer, 7. december 2021

Vur­dering

60.000–75.000 DKK

Hammerslag