11920/83
Ubekendt kunstner
Efterårs skov spejler sig i sø. Sign. monogram C.S., 34. Olie på lærred. 25×25.
Sælger oplyser: Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 18. maj 2019
Vurdering
Hammerslag