2004/587
Claus Carstensen (f. Sønderborg 1957)
Nikolaj Recke (f. 1969)
Tre kompositioner. Sign. Carstensen / Nikolaj Recke 06, hhv. 4/45 og 5/45. Litografier i farver. Trykt hos Edition Copenhagen. Bladstørrelser 77×56. Uindrammede. (3)
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag