2424/761
Anna Witter (f. Slagelse , d. København)
Tre kompositioner. Alle sign. Mørkpatineret bronze. Fra H. 23 til H. 13. (3)
Almindelig patina.
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag